YA NINA x LEDRI VULA - NARCO

NARCO - YA NINA x LEDRI VULA Teksti / Chorus / Narco qysh ja bon ti pa mu / Um don si narco a mun rrin ti pa mu / A je ti narco qysh um don ti nuk du / Narco qysh um don ti nuk du /

YA NINA x LEDRI VULA - NARCO
NARCO - YA NINA x LEDRI VULA Teksti

/ Chorus
Narco qysh ja bon ti pa mu
Um don si narco a mun rrin ti pa mu
A je ti narco qysh um don ti nuk du
Narco qysh um don ti nuk du

/ Verse 1
Rolling up the ganja jam okay
S'po ma nin mo qa-qa-qa
Ca po don get out of my way
S'po ma nin na na
Yeah yeah come down / ?
Baby po don me shku downtown
Yeah you like it real nasty
Se do stank girls hoes un i kom bo block
Fucking snake girls hoes / ?
E shoh qe hate-in edhe presin un me bo nji hap
Po une nuk jom si ato i don't give a fuck
/ Bridge
O-o baby ma kan inatin
O-o jon tut njekin sun t'kapin

/ Chorus
Narco qysh ja bon ti pa mu
Um don si narco a mun rrin ti pa mu
A je ti narco qysh um don ti nuk du
Narco qysh um don ti nuk du

/ Verse 2
Po dojn me m'cu un rehab and i said no no
Mujm me kon gabim vet po apet no no
Pak o classy pak o seksi edhe pak o cool
I like the hoodie me martinka edhe fustani shkurt
I like te beli holl edhе fat ass me pas n'dor
Vec rri me mu ni nat еdhe qe don mo s'flasim kurr
Me ty un kisha pshtjell ishalla s'bina ndell
Love is in the air hajt merr frym thell
Mi hi me bo fail, addicted ki mu mshel
Ski me dit mu nxerr si El Chapo n'jail

/ Chorus
Narco qysh ja bon ti pa mu
Um don si narco a mun rrin ti pa mu
A je ti narco qysh um don ti nuk du
Narco qysh um don ti nuk du